دستگیری عامل تیراندازی در ساوه

به گزارش رکنا  فرمانده انتظامی ساوه گفت: فردی که چندی پیش به‌دنبال اختلاف قدیمی به منظور تسویه حساب شخصی اقدام به تیراندازی به طرف مقابل خود کرده و متواری شده بود، در عملیات پلیس شناسایی و دستگیر شد.

علی‌اکبر عیسی‌آبادی گفت: حدود یک ماه گذشته گزارشی از صدای تیراندازی در یکی از محله‌های شهرستان به مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ اعلام شد و بلافاصله تیمی از مأموران انتظامی برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

وی افزود: در تحقیقات انجام شده از اهالی مشخص شد ۲ نفر از اهالی که از مدت‌ها قبل دارای اختلافات قبلی با یکدیگر بوده‌اند، با یکدیگر درگیر شده و یکی از آنان اقدام به تیراندازی با سلاح به سمت دیگر کرده و از محل متواری شده است.

این مقام انتظامی ادامه داد: در این تیراندازی به کسی صدمه‌ای وارد نشده بود ولی با توجه به اهمیت موضوع، تیمی تخصصی از مأموران پلیس امنیت عمومی شهرستان، مسئول رسیدگی به این پرونده شدند.

فرماندهی انتظامی شهرستان ساوه تصریح کرد: عامل تیراندازی که متوجه پیگیری موضوع از سوی پلیس شده بود، از شهرستان خارج شده بود که سرانجام در مراحل تحقیقات تخصصی پلیس شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شد.

عیسی‌آبادی با بیان معرفی فرد دستگیر شده به مرجع قضائی، گفت: پلیس شهرستان در برخورد با مخلان نظم و آرامش پلیس قاطع بوده و جدیت پلیس در عملیات‌های اخیر کاملاً مشهود است.

وی خاطرنشان کرد: شهروندان در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک موضوع را برای بررسی تخصصی از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس گزارش کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟