دستگیری باطری دزد جنوب تهران

به گزارش رکنا  سرهنگ کارآگاه "حیدر گودرزی " در تشریح این خبر گفت : هجدهم شهریور ماه ماموران گشت کلانتری 170 کهریزک حین گشت زنی در سطح حوزه به شخصی که در حال بازکردن کاپوت یک دستگاه خودروی پژو 206 پارک شده بود مظنون می شوند و و پس از دستگیری مشخص شد که متهم، مراد نام دارد و قصد سرقت لوازم و قطعات خودرو را داشته است.
سرپرست پایگاه نهم پلیس آگاهی پایتخت با بیان این که متهم با دستور قضائی توسط ماموران کلانتری روانه زندان می شود و پرونده بدون متهم به پایگاه نهم پلیس آگاهی ارجاع می شود، افزود : کارآگاهان با مطالعه پرونده، شیوه و شگرد سارق متوجه می شود که پرونده های مشابه دیگری نیز در این پایگاه تشکیل شده است که با جمع بندی پرونده ها نظریه یکسان بودن سارق آن ها قوت گرفت.
وی با اشاره باینکه متهم برای ادامه تحقیقات پلیسی از زندان به پایگاه نهم پلیس آگاهی انتقال یافت، گفت: با انتقال مراد به پلیس آگاهی متهم به 50 فقره سرقت باطری خودروهای سواری در حوزه های باقرشهر و کهریزک اعتراف کرد.
این مقام پلیسی توضیح داد: مراد در اعترافات خود اظهار داشت، پس از سرقت باطری های خودروهای سواری، اموال سرقتی را به مالخر در حومه تهران به نام جمشید با قیمت پایینی می فروخته است.
سرپرست پایگاه نهم پلیس آگاهی با بیان اینکه در شاخه دیگری از تحقیقات پلیسی مخفیگاه مالخر باطری های سرقتی شناسایی و با دستور دستگیری در مخفیگاهش دستگیر شد ، اضافه کرد : کارآگاهان در بررسی های بیشتر از مخفیگاهش 40 دستگاه باطری مسروقه کشف کردند.
وی تصریح کرد: متهم پس از انتقال به پلیس آگاهی به خرید بیش از 40 باطری خودرو از مراد اعتراف و در ادامه با هماهنگی قضائی هر 40 دستگاه باطری خودروی کشف شده به مال باختگان آن مسترد و هر دو متهم برای رسیدگی قضائی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟