کشف 13 تن تنباکوی فاقد قابلیت مصرف انسانی در تهران

به گزارش رکنا، سرهنگ نادر مرادی  با اعلام خبر کشف 13 تن تنباکوی تقلبی و فاقد مصرف انسانی، درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: مأموران معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ موفق به کشف محموله‌ 13 تنی تنباکو و محتویات آن شدند که فاقد مصرف انسانی بود.

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ افزود: متهمان این پرونده، تنباکوهای درجه سه را با مواد دیگری همچون خاک مخلوط کرده و به آنها افزودنی اضافه می‌کردند تا حجم تنباکوی مدنظر افزایش پیدا کند.

وی تصریح کرد: متهمان در گام بعدی با ترازو، تنباکوها را با استفاده از دستگاه وکیوم، به صورت بسته‌های 200 گرمی درآورده و آنها را داخل قوطی فاقد لیبل قرار می‌دادند سپس با توجه به طعم مدنظر، به قوطی لیبل زده و با پلمب کردن، قوطی‌ها را به قیمت 50 هزار تومان می‌فروختند.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: متهمان هر بسته تنباکوی درجه سه را به قیمت 50 هزار تومان می‌خریدند و با استفاده از هر کدام از این بسته‌ها، 10 قوطی تنباکو درست می‌کردند.

به گفته مرادی، تنباکوهای مذکور در دو انبار کشف شد و در این رابطه دو متهم نیز بازداشت شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟