انهدام باند سارقان لوازم خودرو در ساوجبلاغ

به گزارش رکنا،  علی سلیمانی اظهار کرد: در پی وقوع چندین فقره سرقت لوازم خودرو در مناطق کوهسار، چندار و برغان، موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی شهرستان ساوجبلاغ قرار گرفت.

وی بیان کرد: کارآگاهان با حضور در مناطق وقوع سرقت و انجام تحقیقات تخصصی متوجه شدند، سارقان با شناسایی خودروهای فاقد لوازم بازدارنده که در مناطق خلوت پارک شده‌اند، به شیوه‌های مختلف در خودرو را باز کرده و در تاریکی شب اقدام به سرقت لوازم آنها می‌کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان ساوجبلاغ افزود: کارآگاهان با اقدامات پلیسی و انجام تحقیقات گسترده یکی از سارقان سابقه‌دار و تحت تعقیب را شناسایی و ضمن زیر نظر گرفتن تحرکات او، متهم را در یک عملیات پلیسی حین شناسایی سوژه سرقت دستگیر کرده و به پلیس آگاهی منتقل کردند.

وی با بیان اینکه در بازجویی‌های صورت گرفته متهم به تشکیل باند سرقت و انجام ۵۰ فقره سرقت لوازم خودرو با همدستی ۳ سارق دیگر اقرار کرد، اظهار داشت: در ادامه مخفیگاه همدستان متهم نیز در شهر هشتگرد شناسایی شده و در چند عملیات غافلگیرانه آنها نیز دستگیر شدند.

سلیمانی با اشاره به دستگیری یک مال‌خر اموال مسروقه، بیان کرد: در بازرسی از مخفیگاه وی مقدار زیادی لوازم خودرو از قبیل باند، ضبط و پخش، جعبه‌ابزار آلات، زاپاس خودرو و چندین دستگاه سیستم‌های حرفه‌ای پخش صوتی خودرو کشف شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟