انهدام باند مسلح مواد مخدر در عمق کویر

دادستان عمومی و انقلاب راور از درگیری مسلحانه ماموران یگان تکاوری 113 امام موسی کاظم(ع) شهرستان راور با اشرار مسلح خبر داد و گفت: در این عملیات یکی از اعضای این باند مسلح به همراه نیم تن موادمخدر دستگیر شده است.

به گزارش رکنا، ابوالفضل فرحبخش اظهار داشت: پس از انجام یکسری اقدامات منسجم اطلاعاتی از سوی پلیس، مشخص شد اعضای یک باند مسلح قاچاق مواد مخدر قصد حمل و جابجایی یک محموله مواد مخدر را از پهنای کویر راور به سمت خراسان جنوبی دارند.

وی اعلام کرد: بلافاصله موضوع پیگیری و دستورات قضایی لازم جهت شناسایی و دستگیری سوداگران مرگ صادر و در دستور کار یگان تکاوری 113 امام موسی کاظم (ع) قرار گرفت.

این مقام قضایی بیان کرد: در نهایت در یک عملیات مشترک از سوی ماموران یگان تکاوری 113 امام موسی کاظم (ع) راور و ماموران یگان تکاوری 102 دیهوک خراسان جنوبی، باند مذکور در عمق کویر مورد ضربه قرار گرفت.

دادستان عمومی و انقلاب راور اضافه کرد: پس از یک تعقیب و گریز مسلحانه در نهایت تعدادی از قاچاقچیان با رها کردن موتورسیکلت‌ها و با استفاده از تاریکی شب و تیراندازی اقدام به فرار به سمت ارتفاعات کرده‌اند.

وی گفت: در این عملیات 5 دستگاه موتورسیکلت به همراه 500 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک از قاچاقچیان کشف و ضبط شده است و عملیات تکاوران برای دستگیری سایر اعضای این باند همچنان ادامه دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟