70 نفر از زندانیان جرایم غیرعمد سیستان و بلوچستان آزاد شدند

به گزارش رکنا، سید عبدالحسین سجادی مدیر نمایندگی ستاد دیه سیستان و بلوچستان اظهارداشت: ۷۰ نفر از زندانیان جرایم غیرعمد که به دلیل محکومیت مالی عاجز از پرداخت دیه ناشی از تصادفات رانندگی مطالبه مهریه و نفقه و محکومیت مالی در زندان بودند از زندان‌های زاهدان، زابل، خاش، سروان، ایرانشهر و چابهار آزاد شدند.

او گفت: برای آزادی این تعداد زندانی افزون‌بر ۱۶ میلیارد ریال از محل اعتبارات ستاد دیه کشور، کمک‌های مردمی گلریزان و صندوق تامین خسارت‌های بدنی پرداخت شده است.

آزادی  زندانیان جرایم غیرعمد در سیستان و بلوچستان

مدیر نمایندگی ستاد دیه سیستان و بلوچستان افزود: خدا را شاکریم که در پرتو نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران زمینه کمک و همنوع دوستی فراهم است و مساعدت خیران نیک اندیش موجب آزادی انسان‌ها و رهایی خانواده‌های آنان از مسائل و مشکلات عدیده زندان و حبس می‌شود.

او بیان کرد: هم‌اینک ۳۸ زندانی جرائم غیرعمد سیستان و بلوچستان همچنان چشم انتظار کمک‌های خیران برای بازگشت به آغوش گرم خانواده‌هایشان هستند.

سجادی ادامه داد: برای آزادی این زندانیان ۸۵ میلیارد ریال نیاز است.

او ضمن تقدیر از کمک‌های خیران سیستان و بلوچستان گفت: شماره حساب‌های ۳۲۳۲۳۳۳۱۳ بنام بانک ملت، شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۷۷۰۱۱۳۶۳۵ بانک ملت، و شماره حساب ۲۵۱۷۳۴۶۲۹۵ بانک تجارت به نام ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان آماده دریافت کمک‌های مردمی است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟