توقیف 147 دستگاه خودرو و موتورسیکلت متخلف در سرپل‌ذهاب

 فرمانده انتظامی سرپل‌ذهاب گفت: ۱۴۷ دستگاه خودرو و موتورسیکلت متخلف در نیمه نخست امسال در راستای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در این شهرستان توقیف شد.

به گزارش رکنا، سرهنگ منوچهر رضایی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، علت توقیف موتورسیکلت ها و خودروهای متخلف را سلب آسایش، آرامش و ایجاد مزاحمت برای شهروندان، تردد با پلاک مخدوش، سرعت غیرمجاز، آلودگی صوتی در معابر و حرکات مارپیچ و خطرناک عنوان کرد و از اعمال قانون برای خودروها به تعداد ۱۲ هزار و ۲۲۰ فقره نیز خبر داد.

وی اظهار داشت: طی انجام بازرسی های انجام شده از ۱۵۰ واحد صنفی در سطح بازار با ۲۲ واحد متخلف و فاقد پروانه کسب در راستای مبارزه با شیوع ویروس کرونا برخورد شده است.

فرمانده انتظامی سرپل ذهاب گفت: کشف ۲۱ فقره سرقت و دستگیری ۲۸ تن در این رابطه و همچنین دستگیری ۷۵ تن از متهمان انواع جرایم مختلف را از دیگر اقدام های پلیس انتظامی سرپل ذهاب بیان کرد.

سرهنگ رضایی گفت: ارایه ۴۸۳ فقره خدمات قضایی به همشهریان، انجام یک هزار و ۸۳ فقره ماموریت های فوریت ‌پلیسی۱۱۰ و رسیدگی به درخواست شهروندان، ۴۲۰مورد تعویض پلاک وسایل نقلیه ۴۲۰ مورد از دیگر عملکرد ماموران امنیت این شهرستان است.

وی همچنین کشف تعداد پنج هزار و ۵۰۸ عدد انواع قرص و آمپول غیرمجاز، کشف یک دستگاه لیزر به ارزش ۱۰ میلیارد ریال را در راستای طرح ارتقای اجتماعی در شهرستان از دیگر اقدامات پلیس سرپل ذهاب عنوان کرد.

او گفت: امنیت جامعه اولویت اول نیروی انتظامی بوده و ناجا در برخورد با مجرمان و برقراری نظم و امنیت مقتدرانه پیش خواهد رفت.

وی از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک، مراتب را از طریق تماس با شماره تلفن ۱۱۰ فوریت های پلیسی و سامانه ۱۹۷ به ماموران انتظامی اطلاع دهند.
سرپل ذهاب با بیش از ۹۰ هزار تن جمعیت در غرب کرمانشاه، دارای ۴۸ کیلومتر نوار مرزی با عراق است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟