کشف5/5 تن چوب جنگلی قاچاق در سوادکوه

به گزارش رکنا، عبدالله اکبری در شهرستان سوادکوه از کشف پنج تن چوب قاچاق در سوادکوه خبر داد و گفت: طرح افزایش امنیت عمومی، پاک‌سازی نقاط آلوده، مبارزه با سرقت و طرح ارتقا امنیت اجتماعی شهرستان سوادکوه در مقاطع مختلف اجرایی شد.

فرمانده انتظامی سوادکوه، افزود: در طرح ارتقاء امنیت اجتماعی سوادکوه موفق به شناسایی و دستگیری دو سارق حرفه‌ای و پنج معتاد متجاهر شدیم.

وی از کشف تن چوب جنگلی قاچاق در سوادکوه خبر داد و خاطر نشان کرد: در ایست و بازرسی مقطعی کلانتری ۱۱ پل‌سفید منجر به کشف ۲.۵ تن چوب جنگلی قاچاق، دستگیری یک نفر و خودروی نیسان شد.

اکبری، افزود: سه تن قاچاق چوب جنگلی راش هم در راستای حفظ منابع ملی و ادامه طرح مبارزه با قاچاق چوب توسط مأموران پلیس آگاهی این شهرستان کشف و مأموران با انجام تحقیقات پلیسی خودروی نیسان این متهم را در حین انتقال چوب‌های جنگلی قاچاق دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی سوادکوه با اشاره به اینکه قطع درختان جنگلی به تاراج‌بردن منابع ملی و بی‌توجهی به نیاز آیندگان است، گفت: شهروندان هرگونه موارد مشکوک را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟