طرح جمع‌آوری تابلوهای غیر مجاز آژانس

به گزارش رکنا، سرهنگ "جهانشاه بهرام آبادی" گفت: برخی از رانندگان خودروهای شخصی برای جلب اعتماد مسافران تابلوی آژانس را بر روی سقف خودروی شان نصب می کنند که این عمل رانندگان خودرو بدون مجوزهای قانونی می باشد. بر این اساس طرح جمع آوری تابولهای آژانس غیر مجاز بر روی خودروها برای پیشگیری از بروز آسیب به مسافران اندیشیده شد و در صورتی که ماموران چنین تابلویی را بر روی خودروی شخصی مشاهده کند برخورد قانونی خواهند کرد.
این مقام پلیسی افزود: طرح جمع آوری تابلوهای غیرمجاز آغاز و در حال اجرا می باشد و رانندگان خودروهی شخصی مکلف هستند تابلوهای آژانس را از روی خودروشام بردارند.
معاون ترافیکی پلیس راهور فاتب ابراز داشت: در صورتی رانندگان خودرو های شخصی مجاز هستند که تابلوی آژانس را بر روی خودروشان نصب کند که علاوه بر داشتنن گواهینامه ب 2 و یا گواهینامه پایه دوم قدیمی، نوار شطرنجی سیاه و سفید با عرض 20 سانتی‌متر را بر روی در موتور صندوق عقب نصب کنند و مشخصات آژانس را روی دو در جلو بغل نویسی کنند در این صورت می توانند تابلوی سقفی را با نوشتن نام آژانس نصب کنند.
وی تاکید کرد: خودروهای آژانس های دارای مجوزهای قانونی صرفا می تواند از تابلوهای آژانس استفاده کنند.
بهرام آبادی اظهار داشت: داشتن معاینه فنی، حداقل 23 سال سن، داشتن دفترچه همکاری یا فعالیت آژانس و داشتن کد آژانس و کد خودرو و نداشتن سابقه تخلفات حادثه ساز از جمله شرایط دیگر کار در آژانس ها و فعالیت خودروی آژانس ها در سطح شهر است
این مقام انتظامی بیان داشت: تمام آژانس‌های تاکسی تلفنی برای تردد در شهر باید علایم مشخص متعلق به آژانس و نام آژانس محل فعالیت خود را نصب کنند و در صورت درخواست پلیس مدارک کامل آژانس را همراه داشته و به پلیس ارائه دهند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟