حس مسئولیت پذیری برای یک مدیر در جنوب کرمان حادثه ساز شد

به گزارش رکنا،  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان کرمان گفت: سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان عنبرآباد صبح امروز در حین انجام عملیات راهداری در محور بزرگراهی خلیج فارس دچار حادثه شد.

"مسعود جمیلی"  گفت: رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان عنبرآباد صبح امروز در محور بزرگراهی "جیرفت – بندرعباس" (بزرگراه خلیج فارس ) در حوزه کاری شهرستان عنبرآباد در حین بازدید از اقدامات ایمنی و راهداری محور بوده که با مشاهده لاشه گوسفند تلف شده در وسط بزرگراه با توقف در حاشیه محور اقدام به حابجایی و خروج لاشه از محور می کند که متاسفانه دچار شده است.

وی از بی احتیاطی صورت گرفته توسط راننده خوردروی پراید انتقاد کرد و افزود: بعلت منحرف شدن یک دستگاه پراید برخورد با وی متاسفانه باعث ایحاد حادثه می شود،.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان کرمان گفت: علت خروج از محور خودروی پراید و برخورد با رئیس اداره راهداری توسط پلیس در حین انجام ماموریت در دست بررسی است .

وی با بیان اینکه خودروی اداره راهداری در خارج از محور راه متوقف و رئیس اداره پس از حمل لاشه گوسفند تلف شده در حاشیه شانه خاکی مورد برخورد و تصادف واقع شده است افزود: با اعزام کارشناسان اداره ایمنی و حریم اداره کل به محل حادثه زوایای مختلف مورد بررسی قرار گرفت.

جمیلی با اشاره به سختی ها و مخاطرات کار در حوزه راهداری و حمل و نقل جاده ای از نوع نگاه مدیر راهداری عنبرآباد برای رفع موانع تقدیر کرد و افزود: وجود این لاشه در یکی از محورهای پر تردد جنوب کرمان و از محورهای شریانی می توانست در فاصله کوتاهی جان چندین راننده و خانواده را در تردد از این نقطه به خطر بیاندازد که با حس انساندوستی و وظیفه سازمانی این همکار فداکار اداره جان خودش به خطر افتاد تا جان دیگران را نجات دهد.

 سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان عنبرآباد پس از حادثه به بیمارستان امام خمینی (ره) جیرفت منتقل و تحت مراقبتهای ویژه قرار دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟