نجات مادر و دو فرزندش در آتش‌سوزی ساختمان 6 طبقه

به گزارش رکنا، صبح امروز در پی تماس ساکنان یک ساختمان شش طبقه مسکونی با سامانه 125 و اطلاع‌رسانی این آتش سوزی، ستاد فرماندهی آتش نشانی بلافاصله و همزمان آتش نشانان ایستگاه‌های 53 ، 73 و گروه امداد ونجات 13 این سازمان را به خیابان شهید بهشتی، خیابان سهروردی شمالی روانه کرد.

یدالله مددی معاون منطقه ۶ عملیات سازمان آتش نشانی تهران که در محل آتش سوزی حضور یافته بود، گفت: آتش سوزی در یک اتاق سرایداری به مساحت تقریبی ۲۰ متر مربع که در طبقه منفی یک قرار داشت، رخ داد.

آتش سوزی هولناک در خیابان سهروردی

وی با اشاره به انتشار دود ناشی از این آتش سوزی از مسیر رمپ پارکینگ منفی ۱ به طبقات فوقانی و راهروها، اضافه کرد: نیرو‌های آتش نشانی بلافاصله پس از قطع برق و گاز ساختمان و مجهز شدن به تجهیزات حفاظت فردی، در قالب دو گروه عملیات خود را آغاز کردند.

مددی ادامه داد: یک گروه از آتش نشانان توانستند به سرعت خود را به کانون آتش سوزی رسانده و شعله‌های آتش را مهار کنند و گروه دیگر نیز به جستجو در داخل طبقات ساختمان پرداختند و موفق شدند سه نفر از ساکنان یکی از واحد مسکونی در طبقات بالایی که شامل مادر و دو فرزندش بود را به سلامت از محیط خطرناک به محلی امن انتقال دهند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟