حادثه رانندگی با 3 مصدوم و یک فوتی در تهران

به گزارش رکنا، سرهنگ" احسان موُمنی" اظهار داشت: ساعت 08:25 صبح امروز یک فقره تصادف فوتی در محدوده جنوب به شمال "خوردین قبل از هرمزان" از طریق مرکز فوریت های پلیس 110 به اپراتور مرکز منطقه 2 پلیس راهور تهران گزارش شد که بلافاصله تیم کارشناسی منطقه 2 پلیس راهور به همراه اموال امدادی در محل حاضر شدند.

رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران ابراز داشت : متاسفانه در این راننده خودروی ساندرو فوت و سه سرنشین آن نیز به علت شدت ضربه وارده مصدوم شده بودند، پس از ارائه خدمات درمانی سرپایی توسط عوامل امدادی به نزدیکترین مرکز امدادی انتقال یافتند.

وی عنوان داشت: بررسی اولیه نشان از این داشت، راننده سواری ساندرو که در این مسیر به سرعت در حال حرکت بود، با یک دستگاه اتوبوس دو کابین که در حاشیه خیابان پارک شده بود به شدن برخورد و متوقف می شود.

تصادف هولناک در تهران

مومنی گفت: کارشناسان علت حادثه را خستگی و خواب آلودگی راننده خودرو ساندور و ناتوانی وی در کنترل وسیله نقلیه اعلام کردند.

سرهنگ موُمنی به رانندگان و سرنشینان خودروها تاکید کرد: قبل از شروع حرکت استراحت کافی داشته باشند و هنگام حرکت خودرو از کمربند ایمنی استفاده کنند و در ساعت های خلوت معابر با سرعت مطمئن رانندگی کنند.

این مقام انتظامی یادآوری کرد: سرعت مطمئنه سرعتی است که در صورت وقوع خطر راننده بتوانند به راحتی وسیله نقلیه را کنترل کند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟