تصادف کامیون و پژو در اتوبان بابایی با یک مصدوم

رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران از تصادف بین کامیون و پژو در بزرگراه شهید بابایی خبر داد و گفت: در این حادثه راننده پژو مصدوم شد.

به گزارش رکنا، سرهنگ "احسان مومنی" عنوان کرد: ساعت 05:00 صبح امروز وقوع یک فقره تصادف جرحی در محور غرب به شرق بابایی روی پل شهید باقری به پلیس 110 اعلام که گزارش اولیه حکایت از این داشت که راننده پژو در این تصادف مصدوم شده است .
وی بیان داشت: تیم کارشناسی منطقه 25 پلیس راهور پایتخت، بلافاصله در محل حاضر شدند و ضمن کنترل بار ترافیکی محل و ایمن سازی محدوده تصادف برای جلوگیری از تکرار حوادث ناگوار ، به بررسی علل و عوامل این تصادف پرداختند.

این مقام انتظامی ادامه داد : با حضور عوامل اورژانس، خدمات درمانی سرپایی انجام، ولی به علت شدت ضربه وارده راننده پژو به بیمارستان منتقل شد.

وی در خصوص این حادثه گفت : در این تصادف راننده پژو به علت عدم توجه به جلو مقصر اعلام شد.

مومنی از رانندگان خواست: بارعایت حق تقدم در هنگام رانندگی و احترام به حقوق دیگر رانندگان از سرعت و سبقت مخصوصا در مواقع تاریکی هوا که دید راننده محدود می شود جدا خودداری کرده در هنگام رانندگی تمام حواس خود را صرفا به رانندگی معطوف دارنده و از انجام هرگونه حرکاتی که تمرکز آنها را به هم بریزد و حواس راننده را مشغول کار دیگری نماید جدا خودداری کنید.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟