کرونا در خوزستان بیداد می کند

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: شمار بیماران بستری در خوزستان رشد داشته و به ازای هر ۱۰۰ هزار نفر ۱.۲ تا ۱‌.۳ نفر بستری می‌شوند.

به گزارش رکنا، فرهاد ابول‌نژادیان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: تعداد شهرهای دارای وضعیت قرمز کرونا در خوزستان فعلاً همان ۶ شهر اعلام‌شده است که آمار به‌روز شده معمولاً هر دوشنبه توسط وزارت بهداشت اعلام می‌شود که باید منتظر آخرین آمار امروز ماند.

وی افزود: شمار بیماران بستری مبتلا به کرونا در شهرهای استان رشد داشته و به‌ ازای هر ۱۰۰ هزار نفر ۱.۲ تا ۱.۳ نفر بستری می‌شوند.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: از هم استانی‌ها انتظار داریم که همکاری لازم را برای مقابله با کرونا داشته باشند چراکه در هفته‌های اخیر آمار مسافرت‌ها و کم‌توجهی‌ها به رعایت پروتکل‌های بهداشتی افزایش یافته است.

ابول‌نژادیان تصریح کرد: عامل ابتلا به کرونا در بیماران بستری شده روزهای اخیر علاوه بر سفر، میهمانی و دید و بازدیدهای خانوادگی اعلام شده که امیدواریم با رعایت بیشتر شیوه نامه بهداشتی بهتر در مقابله با کرونا اقدام نماییم.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟