کشف 42 کیلو تریاک در تهران / قاچاقچی راهی زندان شد

به گزارش رکنا، سرهنگ "عبدالوهاب حسنوند"  گفت: در رصد های اطلاعاتی مشخص شد یکی از قاچاقچیان حرفه ای قصد دارد با مراجعه به استان های شرقی کشور مقادیری موادمخدر تهیه و استفاده از یک دستگاه خودروی نیسان دوگانه سوز به شهر تهران منتقل کند که بررسی موضوع در اختیار تیمی از ماموران پایگاه نهم پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران تصریح کرد: با تایید صحت خبر و شناسایی محورهای عبوری متهم، به دست آمد که متهم با استفاده از محور مواصلاتی جنوب تهران قصد ورود به شهر تهران دارد که تیمی از ماموران پایگاه نهم با هماهنگی های قضائی به این محور اعزام و پس از مدتی مراقبت های ویژه در نهایت خودروی متهم را جاده "تهران - قم" شناسایی شد.

وی با اشاره به اینکه ماموران در یک عملیات موفق خودروی متهم را متوقف کردند، ابراز داشت: در بازرسی از این داخل خودرو 42 کیلو تریاک که به صورت بسیار ماهرانه جاساز شده بود، کشف کردند.

این مقام انتظامی در پایان خاطرنشان کرد: متهم پس از دستگیری به مقر پلیس منتقل و با انجام تحقیقات تکمیلی برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟