دستگیری 3 سارق حرفه‌ای در بیجار

به گزارش رکنا، فرمانده انتظامی بیجار گفت: سه سارق حرفه‌ایی که اقدام به سرقت از منازل و وسایل نقلیه مردم می‌کردند، در شهرستان بیجار دستگیر شدند.

سرهنگ علیرضا صفری فرمانده انتظامی بیجارگفت: این سارقان که بومی استان هستند در شهرستان بیجار مرتکب ۱۱ فقره سرقت از امول مردم شده بودند، پلیس آگاهی انتظامی شهرستان در کمتر از یک هفته از قوع جرم، با اتمام تحقیقات مورد نیاز، طی عملیات غافلگیرانه و سریع پلیسی، موفق به دستگیری این افراد شد.

او افزود: این سه سارق در شهرستان بیجار مرتکب پنج فقره سرقت محتویات داخل خودور، سرقت ۲ دستگاه موتورسیکلت، یک فقره سرقت خودروی سواری و یک فقره سرقت اموال منزل مسکونی شده و پس از تکمیل پرونده و معرفی مالخر و بازگشت اموال مسروقه به مراجع قضایی معرفی خواهند شد.

فرمانده انتظامی بیجار همچنین از کشف محموله کالای قاچاق هم خبر داد و اضافه کرد: با هوشیاری یگان مبارزه با کالای قاچاق در محورهای مواصلاتی شهرستان، محموله ۴۰۰ میلیون ریالی لوازم آرایشی قاچاق از یک دستگاه سواری پژوه ۴۰۵ کشف و ضبط شد.

او یادآور شد: این محموله شامل ۱۳ هزار و ۲۴۶ قلم انواع لوازم آرایشی و بهداشتی غیرمجاز و قاچاق است که در محور بیجار به دیواندره شناسایی و در این رابطه هم یک نفر دستگیر شد که پس از تکمیل پرونده به مراجع قضایی تحویل خواهد شد.

شهرستان ۸۹ هزار نفری بیجار در ۱۴۲ کیلومتری شرق شهر سنندج مرکز استان کردستان قرار دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟