درگیری مسلحانه با سوداگران مرگ در سیستان و بلوچستان

به گزارش رکنا، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از درگیری مسلحانه تکاوران پلیس با سوداگران مرگ در شهرستان ایرانشهر و کشف ۳ تن و ۷۳۲ کیلو انواع مواد افیونی و دستگیری دو سوداگر مرگ خبر داد.

 سردار محمد قنبری اظهار داشت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان سیستان و بلوچستان با انجام یک سری اقدامات تخصصی به سرنخ‌هایی از قاچاق محموله سنگین مواد مخدر توسط اعضای یک باند حرفه‌ای قاچاق از مناطق مرزی به حوزه استحفاظی شهرستان ایرانشهر دست یافتند.

وی افزود: تیم‌های عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با همکاری مأموران انتظامی شهرستان ایرانشهر پس از یک سری کار گسترده اطلاعاتی، عصر روز گذشته اعضای این باند مسلح را که با ۲ دستگاه وانت تویوتا و ۲ دستگاه سواری پژو ۴۰۵ در حال جابه جایی محموله بزرگ مواد مخدر در محور خاش به ایرانشهر بودند، شناسایی و به آنها دستور ایست دادند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: سوداگران مرگ با مشاهده مأموران به سمت خودروهای پلیس تیراندازی و با سرعت به سمت یکی از مسیرهای فرعی تغییر مسیر دادند که پس از طی مسافتی با تنگ شدن عرصه بر خود با رها کردن خودروها به سمت ارتفاعات منطقه متواری شدند.

وی بیان کرد: در این عملیات مقتدرانه، تکاوران پلیس ضمن دستگیری ۲ سوداگر مرگ در بازرسی از خودروهای توقیفی از قاچاقچیان ۳ تن و ۷۳۲ کیلو و ۷۰۰ گرم مواد مخدر شامل ۳ تن و۵۳۰ کیلو و ۷۰۰ گرم تریاک و ۲۰۲ کیلوگرم حشیش به همراه یک قبضه سلاح کلاش و مقادیری مهمات جنگی کشف کردند.

سردار قنبری با اشاره به ادامه تحقیقات برای شناسایی و دستگیری دیگر اعضای متواری این باند، تصریح کرد: نیروی انتظامی در گلوگاه‌ها و ورودی‌های قاچاق حضور فعال دارد و در راه مبارزه با مواد مخدر تلاش می‌کند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟