دستگیری 15 سوداگر مرگ در اجرای طرح‌های مبارزه با مواد مخدر

سعید بابایی  اظهار کرد: در راستای مطالبات به حق شهروندان طرح پاکسازی مناطق آلوده و مبارزه بی‌امان با فروشندگان و توزیع کنندگان مواد مخدر در شهر زنجان با هماهنگی مقام قضایی و با رعایت ساز و کارهای بهداشتی اجرا شد.

به گزارش رکنا، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان زنجان افزود: ماموران پلیس با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی موفق به شناسایی محل فعالیت تعدادی از سوداگران مرگ در چند نقطه شهر زنجان شدند.

وی تصریح کرد: در چند عملیات موفق پلیسی و با سرعت عمل بالا، پنج سوداگر مرگ و معتادان متجاهر دستگیر و دو کیلو و 200 گرم انواع مواد مخدر آماده توزیع و تعدادی آلات و ادوات مصرف از متهمان کشف شد.

بابایی از اجرای طرح پاک‌سازی مناطق آلوده و دستگیری 10 سوداگر مرگ در شهرستان خدابنده خبر داد و گفت: در این راستا بیش از دو کیلو مواد مخدر کشف شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان زنجان ادامه داد: در طول اجرای این طرح که با هماهنگی و همکاری دادستانی شهرستان انجام گرفت، تعداد 10 سوداگر مرگ و فروشنده مواد مخدر دستگیر و دو کیلو و 681 گرم انواع مواد مخدر کشف شد که متهمان پس از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شدند.

وی با اشاره به اینکه پدیده شوم مواد مخدر به عنوان یکی از مهمترین عوامل فروپاشی خانواده‌ها و سرمنشاء بسیاری از ناهنجاری‌های اجتماعی است، گفت: بی‌شک احساس مسؤولیت شهروندان در مبارزه با مواد مخدر و ارائه اطلاعات و اخبار پیرامون این معضل اجتماعی به مرکز فوریت‌های پلیس می‌تواند گام موثری در برخورد با قاچاقچیان و سوداگران مرگ باشد.

بابایی ادامه داد: نیروی انتظامی با سوداگران مرگ و قاچاقچیان افیونی برخورد قاطع و قانونی می‌کند و اجازه جولان و سرکشی به آنان داده نخواهد شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟