بحران مدل ابروی یک دختر در یک مدرسه در لیورپول

به گزارش رکنا ، دختر ۱۶ ساله‌ای به دلیل ضخیم بودن بیش از اندازه ابروانش از طرف معلم‌ها در همان روز اول مدرسه، به خانه برگردانده شد.

این دختر، بیست دقیقه بعد از ورود به مدرسه از کلاس درس بیرون انداخته شد زیرا مسئولان مدرسه به ابروهای او مشکوک شدند و تصور کردند که ابروهای دختر "ساختگی" است.

بحران مدل ابرو در یک مدرسه در لیورپول

معلم‌ها می‌گویند چهره "مگان دیویز" با اصول و قواعد آکادمی لرد دربی تناسب ندارد و او را به خانه‌اش که در نزدیکی لیورپول بود بازگرداندند. البته این تنها مشکل مگان نبود، کفش‌های او هم با قوانین آکادمی همخوانی نداشت. اما مگان می‌گوید کفش‌هایش هیچ موردی نداشته و یک بند سیاه داشتند و هیچ سگک یا نشانه زننده‌ای روی آنها به چشم نمی‌خورد.

بحران مدل ابرو در یک مدرسه در لیورپول

مادر مگان از دخترش دفاع می‌‌کند و می‌گوید نصف دخترها از همین کفش‌ها می‌پوشند اما نمی‌داند چرا معلمها قوانین آکادمی را فقط روی دختر او اعمال می‌کنند، او افزود: به شدت احساس تنفر می‌کنم و حالم به هم می‌خورد، چون دخترم بعد از شش ماه دوری از مدارس به خاطر کرونا، نیاز دارد که به درس و مدرسه‌اش بازگردد.

بحران مدل ابرو در یک مدرسه در لیورپول

مدیر مدرسه گفت: ما به اصول مرسوم و کلاسیک خود افتخار می‌کنیم، و سعی می‌کنیم با احترام با دانش‌آموزان رفتار کنیم به خصوص مواردی که به لباس‌های رسمی مدرسه مرتبط است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟