هشدار پلیس به اراذل و اوباش/دستگیری 55 نفر از مخلان نظم در ایلام

به گزارش رکنا، سرهنگ شهاب عزیززاده جانشین انتظامی استان ایلام اظهار داشت: اراذل و اوباش بایستی بدانند با اقداماتی که انجام می‌دهند نه تنها در دل مردم جایگاهی ندارند بلکه پلیس در راستای مطالبه به حق مردم، در صورت مشاهده هنجارشکنی آنان برابر قانون و با شدت برخورد خواهد کرد.

او با بیان اینکه طرح مقابله با اراذل و اوباش از نیمه دوم شهریورماه سال جاری اجرایی شده است، افزود:درمدت اجرای این طرح، تعداد ۵۵ نفر دستگیر و جهت سیرمراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شده اند.

جانشین انتظامی استان ایلام یادآور شد: به افرادی که قصد شرارت دارند هشدار می‌دهیم که پلیس با قاطعیت لازم و تمام اختیارات قانونی خود، با آن‌ها برخورد می‌کند.

سرهنگ عزیززاده با اشاره به اینکه این طرح نیز در چندماه گذشته در دستور کار پلیس بوده و در آینده نیز استمرار خواهد داشت گفت: نیروی انتظامی استان با تاسی از فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، در کنار رافت اسلامی، با اقتدار در مقابل هرکس که بخواهد آرامش و آسایش مردم شریف استان را بر هم بزند می‌ایستد.

جانشین انتظامی استان ایلام با تاکید بر نقش دستگاه‌های مختلف، و همکاری شهروندان در اجرای این طرح افزود: شهروندان می‌توانند هرگونه تحرکات مشکوک و مخاطره‌آمیز اراذل و اوباش سطح استان را از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟