کشف 773 کیلوگرم مواد مخدر طی یک درگیری مسلحانه در هرمزگان

به گزارش رکنا، علی صالحی با اشاره به کشف 773 کیلوگرم مواد مخدر طی یک درگیری مسلحانه با سوداگران مرگ در شهرستان رودان گفت: در این عملیات که با هماهنگی مقام قضایی و توسط پلیس مواد مخدر استان هرمزگان با مشارکت مأموران انتظامی استان کرمان انجام شد، ۲ نفر از سوداگران مرگ به هلاکت رسیدند.

وی در خصوص جزئیات این عملیات افزود: مأموران پلیس مواد مخدر هرمزگان با همکاری پلیس استان کرمان حین گشت زنی و کنترل محور "ماشنگی شهرستان رودان به سمت محور مازگرد شهرستان حاجی آباد" خودرو وانت متعلق به قاچاقچیان را شناسایی و به راننده دستور ایست دادند.

کشف محموله مواد محدر در هرمزگان

رییس کل دادگستری استان هرمزگان،خاطر نشان کرد: قاچاقچیان بدون توجه به دستور پلیس و علائم هشداردهنده اقدام به فرار نمودند که در نهایت پس از تعقیب و گریز طولانی عرصه را برخود تنگ دیده و اقدام به تیراندازی به سمت مأموران کردند که در نهایت پلیس توانست خودرو سوداگران مرگ را متوقف و دو نفر از قاچاقچیان به هلاکت رسیدند.

صالحی با اشاره به توقیف یک دستگاه خودرو وانت و کشف ۵۸۰ کیلوگرم تریاک و ۱۹۳ کیلو حشیش در جریان این عملیات، بیان داشت: در بازرسی از خودروی قاچاقچیان، یک قبضه اسلحه جنگی و مقادیر قابل توجهی مهمات نیز کشف شده است.

رییس کل دادگستری استان هرمزگان در پایان خاطرنشان کرد: به موازات اقدامات پیشگیرانه، مقابله بی امان با سوداگران مرگ ادامه خواهد یافت و مرتکبین قاچاق مواد مخدر با برخورد قاطع و بدون اغماض دستگاه قضایی مواجه خواهند شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟