کرونا تاکنون جان 1015 نفر را در البرز گرفته است

به گزارش رکنا، دکتر محمد فتحی در خصوص آخرین وضعیت کرونا در البرز گفت: از دیروز تا امروز ۲۳ شهریور ۸۴ بیمار با علائم کووید ۱۹ در مراکز درمانی استان بستری شده‌اند.

وی افزود: مجموع کل موارد بستری شامل ( قطعی، محتمل و مشکوک ) از ابتدای شیوع کرونا تا به امروز در استان البرز ۱۶ هزار و ۳۴۳ نفر بوده که از این تعداد ۱۶ هزار و ۲۳۸ نفر مورد قطعی مثبت و بستری بوده اند.

فتحی با بیان اینکه در حال حاضر تعداد ۴۳۳ نفر شامل موارد ( قطعی، محتمل و مشکوک ) در مراکز درمانی بستری هستند افزود: از این تعداد ۱۷۶ نفر بیمار قطعی کووید 19 هستند.

جولان ویروس کرونا در البرز

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی البرز عنوان کرد: در ۲۴ساعت گذشته تعداد ۵۵۳ نفر سرپایی به مراکز درمانی و بهداشتی استان با علائم مشکوک مراجعه کرده اند که ۸۴ مورد در بیمارستان‌ها بستری شده اند .

فتحی با اشاره به اینکه تعداد ۱۰۲بیمار بستری شده جوان و پایین تر از سن ۵۰ هستند تصریح کرد : تعداد بیماران بستری شده بد حال در ۲۴ ساعته گذشته به ۱۳۸ نفر رسید.

وی افزود: متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته شش بیمار کووید ۱۹ جان خود را از دست داده‌اند و مجموع جان باختگان این بیماری در استان به ۱۰۱۵ نفر رسید .

فتحی در پایان تصریح کرد: از ابتدای شیوع کرونا تا کنون ۱۴هزار و ۸۸۱ نفر از مراکز درمانی ترخیص و خوشبختانه طی ۲۴ ساعت گذشته ۴۴ نفر از مراکز درمانی ترخیص شده اند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟