توقیف خودروهای حامل بار قاچاق در شازند

به گزارش رکنا، فرمانده انتظامی شهرستان شازند گفت: در عملیات مأموران انتظامی شهرستان شازند، سه دستگاه خودروی سواری حامل بار قاچاق شناسایی، توقیف و مقدار ۴۶۰ میلیون ریال انواع کالای قاچاق در بازرسی از آنها کشف شد.

460 میلیون ریال انواع کالای قاچاق کشف شد

محمد عقیل سلگی اظهار کرد: در ادامه روند مبارزه همه‌جانبه با معضل قاچاق کالا مأموران انتظامی شهرستان، در هنگام کنترل یکی از محورهای مواصلاتی این شهرستان به سه دستگاه خودروی سواری حامل کالا مشکوک و برای بررسی بیشتر آنها را متوقف کردند.

وی افزود: مأموران در بازرسی از خودروهای مذکور ۷۹۲ عدد انواع لوازم خانگی و ۴۲۵ کیلوگرم گردوی خارجی قاچاق، فاقد هرگونه مدارک معتبر گمرکی کشف و خودروهای مورد نظر را نیز توقیف و روانه پارکینگ کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان شازند خاطرنشان کرد: کارشناسان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی، ارزش ریالی کالای قاچاق کشف شده در این عملیات را در حدود ۴۶۰ میلیون ریال بیان داشتند.

سلگی در پایان با تأکید بر عزم فراگیر پلیس در مبارزه هدفمند با پدیده نابهنجار قاچاق به‌منظور تقویت تولید ملی افزود: متهمان دستگیرشده در این عملیات پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟