هلاکت 2 سوداگر مرگ و کشف 773 کیلو مواد مخدر در هرمزگان

به گزارش رکنا، سردار "غلامرضا جعفری"  گفت: ماموران مبارزه با مواد مخدر شهرستان رودان با خبر شدند ، اعضاء یک باند مواد مخدر ، قصد دارند محموله بزرگ مواد افیونی را بصورت مسلحانه از محورهای مواصلاتی شهرستان رودان به استان های همجوار منتقل کنند.

وی افزود: ماموران با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمان حین گشت زنی و کنترل محور "ماشنگی شهرستان رودان بسمت محور مازگرد شهرستان حاجی آباد" خودرو وانت سایپا متعلق به قاچاقچیان را شناسایی و دستور ایست دادند.

سردار جعفری اذعان داشت: قاچاقچیان بدون توجه به دستور پلیس و علائم هشداردهنده اقدام به فرار کردند که پس از تعقیب و گریز طولانی عرصه را برخود تنگ دیده و اقدام به تیراندازی به سمت ماموران کردند که با توجه به برتری حجم آتش مأموران، خودرو متوقف و دو نفر از قاچاقچیان به هلاکت رسید.

فرمانده انتظامی هرمزگان با اشاره به توقیف یک دستگاه خودرو وانت سایپا و کشف 580 کیلو تریاک و 193کیلو حشیش در این عملیات منسجم و مشترک پلیسی ، بیان کرد: در بازرسی از خودرو، یک قبضه اسلحه جنگی، 4 عدد خشاب حاوی 98 فشنگ جنگی و تعداد زیادی پوکه فشنگ و سه جفت پلاک کشف شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟