38 بستری و 3 فوتی جدید بر اثر ابتلا به کرونا در اردبیل

به گزارش رکنا، شهرام حبیب زاده  در خصوص آخرین وضعیت ابتلاء به بیماری کرونا در استان عنوان کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۳۸ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان بستری و خوشبختانه ۳۴ نفر با بهبودی نسبی از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند.

وی در خصوص آمار تفکیکی موارد بستری ناشی از ابتلاء به بیماری کرونا در هر شهرستان اظهار کرد: از تعداد بیماران بستری طی ۲۴ ساعت گذشته ۲۲ نفر از اردبیل، ۵ نفر پارس‌آباد، ۵ نفر مشگین‌شهر، ۴ نفر گرمی و ۲ نفر از خلخال گزارش شده است.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل اظهار کرد: در حال حاضر تعداد ۲۲۰ نفر در مراکز درمانی استان بستری هستند که از این تعداد ۵۴ بیمار بدحال در بخش مراقبت‌های ویژه تحت درمان هستند.

دکتر حبیب زاده افزود: متأسفانه ۳ نفر در ۲۴ ساعت گذشته به دلیل ابتلاء به بیماری کرونا فوت شده لذا توصیه اکید ما به مردم همچنان رعایت جدی پروتکل‌های بهداشتی است و مخصوصاً دانش آموزان باید هنگام حضور در مدرسه و مسیر رفت و برگشت از خود مراقبت کنند تا هم خود از ابتلاء به کرونا مصون بمانند و هم اینکه ناقل این بیماری به اعضای خانواده نباشند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟