به گزارش رکنا، رئیس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور پایتخت از واژگونی یک دستگاه کامیون به علت سرعت زیاد خبر داد و گفت: در این حادثه راننده کامیون از آن سالم بیرون آمد .

 سرهنگ "مجید رنجبر" گفت: ساعت 00:05 شب گذشته در مسیر بزرگراه بابایی به شرق قبل از هنگام یک دستگاه کامیون با بار نخاله که در این مسیر در حال حرکت بوده ناگهان واژگون می شود و تمامی بار آن بر روی سطح معبر پخش می گردد .

سرهنگ رنجبر رئیس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور پایتخت عنوان کرد: پس از اطلاع از وقوع حادثه کارشناسان منطقه 25 پلیس راهور پایتخت در محل حاضر شدند و نسبت به بررسی علل و عوامل این تصادف پرداختند.

وی گفت : با حضور جرثقیل سنگین راهور در موقعیت تصادف کامیون به حالت عادی بازگشت و به کنارراه منتقل گردید و ترافیک به حالت عادی بازگشت .

این مقام انتظامی تصریح کرد: با حضور عوامل اورژانس ، پس از معاینه سرپایی راننده کامیون مشخص شد که به وی آسیبی نرسیده است .

وی در خصوص علت این تصادف، گفت: علت واژگونی کامیون ، سرعت زیاد و عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه می باشد.

رنجبر از رانندگان خواست: در هنگام رانندگی باسرعت مطمئن حرکت کنند و تمام توجه خود را به رانندگی معطوف دارند و از حرکاتی که باعث شود توجه آنها از رانندگی پرت شود خودداری کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟