اتوبوس حامل کالای قاچاق در دیواندره به مقصد نرسید

به گزارش رکنا، برزویی از اجرای طرح شناسایی و کشف انواع کالای قاچاق در محورهای مواصلاتی این شهرستان و کشف محموله کالای قاچاق به ارزش یک میلیارد و 50میلیون ریال خبر داد و اظهار کرد: در راستای کنترل ورود و خروج خودروهای عبوری از محورهای مواصلاتی دیواندره و در راستای اجرای طرح کشف انواع کالای قاچاق ماموران پلیس آگاهی شهرستان، در محدوده محوره زرینه به دیواندره مستقر شدند.

جانشین فرماندهی انتظامی استان کردستان تصریح کرد: ماموران در حین کنترل ورود و خروج خودروها به یک دستگاه اتوبوس مشکوک شده و برای بررسی دقیق‌تر خودرو را متوقف می‌کنند.

برزویی در ادامه بیان داشت: پس از هماهنگی با مراجع قضائی در بازرسی از این خودرو، 119ثوب پوشاک از نوع کاپشن خارجی، 2دستگاه تلویزیون 45 اینچی سامسونگ، یک دستگاه تلویزیون 65 اینچ سامسونگ، یک دستگاه مانیتور 12 اینچ چینی که فاقد هرگونه بارنامه و مدارک قانونی بودند کشف شد.

جانشین فرماندهی انتظامی استان کردستان خاطر نشان کرد: به گفته کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده یک میلیارد و 50 میلیون ریال بوده و یک دستگاه اتوبوس در این خصوص توقیف و یک نفر نیز در ارتباط با این پرونده دستگیر و به مراجع قضائی تحویل داده شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟