دستگیری سارقان حرفه ای در زابل

به گزارش رکنا، سرهنگ "احمد ثمره حسینی گفت:در پی وقوع چند فقره زورگیری در سطح شهر زابل توسط ۳ فرد ناشناس موضوع در دستور کار ماموران دایره تجسس کلانتری ۱۲ این شهرستان قرار گرفت.

او افزود: در تحقیقات اولیه مشخص شد سارقان بوسیله یک دستگاه خودروی پژو 405 فاقد پلاک سوژه مورد نظرخود را در محل‌های تاریک و خلوت انتخاب و در یک فرصت مناسب با تهدید سلاح اقدام به سرقت و زورگیری وجه نقد و تلفن همراه آن‌ها می‌کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان زابل تصریح کرد: ماموران کلانتری ۱۲ به منظور پیشگیری از سرقت‌های مشابه و دستگیری سارقان، گشت‌های هدفمندی را در سطح شهرستان راه اندازی کردند.

سارقان زورگیر در زابل زمین گیر شدند

سرهنگ ثمره حسینی در ادامه گفت: تلاش پلیس برای دستگیری سارقان ادامه داشت تا اینکه شب گذشته درساعت ۰۲۰۰ بامداد یکی از واحد‌های گشت، در هنگام گشت زنی درخیابان هیرمند این ۳ سارق را مشاهده و آن‌ها را در اقدامی سریع و غافلگیرانه دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان زابل با اشاره به کشف یک قبضه سلاح گرم، یک تیغه چاقو و یک عدد اسپره فلفلی در بازرسی از خودروی سارقان، بیان داشت: متهمان دستگیر شده که ۲۲، ۲۴ و ۲۶ سال سن دارند در کلانتری با توجه به ادله و مستندات پلیسی به ۶ فقره سرقت گوشی موبایل و وجه نقد با تهدید سلاح ازشهروندان اعتراف کردند.

سرهنگ ثمره حسینی در پایان با اشاره به معرفی متهمان به مراجع قضائی، یاد آور شد: برخورد با هنجارشکنان و مخلان نظم و امنیت به صورت مستمر در دستور کار پلیس قرار دارد و از شهروندان نیز انتظار می‌رود در صورت وقوع اینگونه موارد بلافاصله مراتب را از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ به پلیس اطلاع نمایند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟