کشف 4 تن توتون و تنباکو قاچاق در تهران

به گزارش رکنا، سردار "حمید هداوند" با اعلام این خبر ، گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر دپو مقادیر زیادی توتون و تنباکو قاچاق در انبار یک واحد صنفی در حوالی دروازه شمیران، بررسی موضوع در دستور کار ماموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ قرار گرفت.

وی افزود: تیمی از ماموران این پلیس برای بررسی موضوع به نشانی اعلامی اعزام و در بررسی های اولیه صحت خبر را تایید و هویت مالک انباری شناسایی شد.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه نتیجه تحقیقات انجام شده به مرجع قضائی منعکس و دستور دستگیری متهم و بازرسی از انباری واحد صنفی اخذ شد، افزود: روز گذشته تیمی از ماموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی تهران به نشانی اعلامی اعزام و موفق شدند مالک انباری واحد صنفی را دستگیر کنند.

سردار هداوند تصریح کرد: در بررسی های انجام شده از داخل انباری واحد صنفی 4 تن توتوتن و تنباکو فاقد فاکتور و مجوزهای قانونی و گمرکی کشف و متهم به در همان تحقیقات اولیه به جرم انتسابی معترف شد.

جانشین فرماندهی انتظامی تهران بزرگ با بیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی این اقلام را حدود 20 میلیارد ریال براورد کرده اند، خاطر نشان کرد: با دستور قضائی انبار موصوف پلمب شد.

وی افزود: پس از تکمیل پرونده، متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟