شناسایی و انهدام 17 باند مواد مخدر در کرمانشاه

به گزارش رکنا، سرادار علی‌اکبر جاویدان امروز در جمع اصحاب رسانه با بیان اینکه مقابله با حمل و مصرف مواد مخدر در دو حوزه در دستور کار نیروی انتطامی است گفت: از ابتدای سال‌جاری تا به امروز 17 باند را مورد ضربه قرار داده‌ایم که در مجموع یک‌تن و 475 کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف شده است.

وی به اجرای 20 طرح در حوزه پاکسازی نقاط آلوده در سراسر استان اشاره کرد و گفت: حدود یک‌هزار و 500 نفر افراد خرده‌فروش و دخیل در توزیع مواد مخدر دستگیر و به همراه پرونده قضایی تحویل مقامات قضایی شده‌اند.

فرمانده نیروی انتظامی استان کرمانشاه گفت: روز گذشته دوباند تهیه و توزیع مواد مخدر منهدم شد که بیش از 205 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف و در این رابطه چهار نفر دستگیر و یک دستگاه کامیون کشنده و یک خودرو سواری توقیف شد.

وی با اشاره به تلاش برای دستگیری دیگر افراد مرتبط با این محموله، گفت: چرخه فعالیت این افراد با هماهنگی دستگاه قضایی تحت مراقبت و پیگیری است و ان‌شاءالله مابقی افراد دخیل در این حوزه حتما شناسایی و دستگیر خواهند شد.

جاویدان در این زمینه نقش مردم در اطلاع‌رسانی از طریق سامانه‌های نیروی انتظامی جمهوری اسلامی را محوری عنوان کرد و گفت: مردم همیشه یار و یاور پلیس بوده و هستند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟