کرونا تا به امروز جان 800 نفر در فارس را گرفته است

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز با ابراز تاسف گفت: چهار نفر طی ۲۴ ساعت گذشته تاکنون، جان خود را در اثر این بیماری ازدست‌داده‌اند که با افزوده شدن این افراد، آمار جان‌باختگان کروناویروس در فارس به ۸۰۰ نفر رسیده است.

به گزارش رکنا،  آخرین وضعیت مربوط به کروناویروس در استان فارس نشان می‌دهد هم‌اکنون ۹۱ بیمار مبتلابه کووید ۱۹ به دلیل وخامت جسمی در بخش مراقبت‌های ویژه مراکز درمانی استان بستری هستند.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز با تسلیت عاشورای حسینی، با اعلام این آمار در استودیو سلامت دانشگاه، از عموم مردم مومن استان خواست تا در این ایام معنوی، تمامی بیماران، به‌ویژه مبتلایان به کووید ۱۹ را از دعای خیر خود بهره‌مند سازند.

عبدالرسول همتی با اشاره به آخرین اطلاعات مربوط به کروناویروس در استان فارس، از افزایش موارد نمونه‌گیری به ۲۵۲ هزار و ۶۸۸ مورد، از ابتدای شیوع این بیماری تاکنون خبر داد که با بررسی این نمونه‌ها، تاکنون ۴۳ هزار و ۵۵ مورد قطعی شناسایی‌شده‌اند.

آخرین وضعیت کرونا در استان فارس

وی افزود: متاسفانه چهار نفر نیز طی ۲۴ ساعت گذشته تاکنون، جان خود را در اثر این بیماری ازدست‌داده‌اند که با افزوده شدن این افراد، آمار جان‌باختگان کروناویروس در فارس به ۸۰۰ نفر رسیده است.

به گفته معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز، هم‌اکنون ۷۴۹ بیمار مشکوک و یا دارای علامت کروناویروس نیز در مراکز درمانی استان بستری هستند که حال ۹۱ نفر، وخیم گزارش‌شده است.

همتی در ادامه به افزایش آمار بهبودیافتگان استان اشاره کرد که از ابتدای شیوع بیماری تاکنون، به ۳۹ هزار و ۸۰۴ نفر رسیده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟