بازداشت سارق لوازم خودرو / اعتراف سارق تهرانی به 15 فقره سرقت

به گزارش رکنا، سرهنگ "محمد رضا ملکوتی"، گفت: با مراجعه یکی از شهروندان ساکن این محدوده، به کلانتری و تشکیل پرونده در خصوص سرقت خودروی سواری اش توسط سارق یا سارقان، پرونده ای در این زمینه تشکیل و تحقیقات پلیسی آغاز شد.

وی افزود: طی بررسی های انجام شده مشخص شد که خودروی این مال باخته توسط دو تن از سارقان سابقه دار به سرقت رفته است که تیم های عملیات این کلانتری برای شناسایی و دستگیری متهمان به محدوده های محل تردد این سارق اعزام شدند.

رئیس کلانتری 102 پاسداران عنوان داشت: این اقدامات ادامه داشت تا این که ماموران یکی از گشت های انتظامی سارقان را روز گذشته در حوالی یکی از بیمارستان های حوزه، خودروی مسروقه را مشاهده و به تعقیب آن پرداختند.

سرهنگ ملکوتی، تصریح کرد: راننده که متوجه حضور ماموران شده بود، سعی کرد بر سرعت خود افزوده با استفاده از خلوتی خیابان های این محدوده از دست قانون فرار کند که ماموران خودرو را توقیف و متهمان خود را تسلیم کردند

این مقام انتظامی ادامه داد: به این ترتیب، متهم دستگیر و به همراه خودروی مسروقه به کلانتری منتقل شد و تحت بازجویی ها به جرم خود اعتراف و اعلام کرد 6 ساعت پیش خودرو را از محله کارخانه قند ورامین به سرقت برده و قصد داشته از خودروهای پارک شده شهروندان که اطراف بیمارستان پارک کردند سرقت انجام دهند.

کلانتر محله پاسداران افزود: متهم به 15 فقره سرقت محتویات در روزهای قبل اعتراف کردند و متهم پس از تکمیل پرونده به مقام قضائی معرفی شد.

به گفته سرهنگ ملکوتی دستگیری متهم دوم پرونده ادامه دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟