کمک 1.7 میلیاردی خیران برای رهایی زندانیان جرائم مالی یزد

محمدرضا حداد  اظهار داشت: ۱۵۲ فقره پرونده صلح و سازش در شعبه ۵ ویژه زندانیان شورای حل اختلاف مستقر در زندان شهرستان اردکان تشکیل و با کمک و مساعدت خیرین تعداد ۷۶ زندانی در پنج ماهه ابتدایی سال جاری از زندان شهرستان اردکان و به آغوش گرم خانواده بازگشتند.

به گزارش رکنا، وی در مورد فرهنگ بسیار خوب و زیبای گذشت عنوان کرد: اینکه این فرهنگ بسیار زیبا در کشور رایج شده و صحنه‌های بسیار زیبایی را به جا گذاشته، نشان دهنده رأفت و مهربانی مردم است.

حداد تصریح کرد: گام‌های خیرخواهانه‌ای که با جذب کمک‌های خیرین در راستای آزاد سازی زندانیان بر می‌دارند باعث رضایت خداوند و کاسته شدن آسیب‌های اجتماعی خواهد شد.

حداد افزود: باید از فضای محرم برای آزادی زندانیان نیازمند جرایم غیرعمد و مالی بهره گرفت زیرا زندانیان نیازمند جزو اقشار ضعیف به شمار رفته و باید کمک کنیم تا دست نیازمندان و زندانیان جرایم غیرعمد و مالی را برای آزادی بگیریم و حمایت کنیم.

رئیس شوراهای حل اختلاف استان یزد عنوان کرد: خیران استان در تمامی زمینه‌ها پیشرو بوده‌اند و لازم است افراد نیازمند و گرفتاران در بند زندان که خواسته یا ناخواسته محبوس شده‌اند را فراموش نکنند و برای آزادی زندانیان پیشقدم باشند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟