کشف 240 هزار لیتر سوخت قاچاق در سیستان و بلوچستان

به گزارش رکنا، سردار محمد قنبری اظهار داشت: در هفته گذشته طرح مبارزه با قاچاق سوخت، با هدف جلوگیری از هدر رفت سرمایه‌های ملی، با جدیت در نقاط مختلف استان سیستان و بلوچستان به اجرا درآمد.

وی افزود: در این راستا مأموران پلیس امنیت اقتصادی و دیگر رده‌های عملیاتی استان، با شناسایی و تخریب یک محل دپوی سوخت و در بازرسی از ۵ دستگاه تریلی سوخت کش و ۱۸ دستگاه اتوبوس دارای باک اضافی، ۲۴۰ هزار و ۸۷۰ لیتر سوخت قاچاق و خارج از شبکه قانونی توزیع را شامل ۱۷۹ هزار و ۶۵۰ لیتر گازوئیل، ۲ هزار و ۲۰ لیتر بنزین، ۲۰ هزار لیتر قیر و ۳۹ هزار و ۲۰۰ لیتر سایر فرآورده‌های نفتی، در شهرهای زاهدان، چابهار، سراوان و ایرانشهر کشف کردند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با اشاره به توقیف ۲۳ دستگاه تریلی و اتوبوس حامل سوخت قاچاق تصریح کرد: در این رابطه ۲۳ فرد متخلف نیز دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.

وی با تأکید به برخورد قاطعانه نیروی انتظامی با قاچاق کالا و سرمایه‌های ملی، بیان داشت: پدیده قاچاق علاوه بر ضربه زدن به اقتصاد کشور زمینه ساز جرایم دیگری در سطح جامعه می‌شود و مقابله با آن یکی از اولویت‌های کاری پلیس به شمار می‌رود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟