کشف محموله افیونی در میرجاوه / مخوف ترین باند قاچاق منهدم شد

 فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از انهدام یک باند حرفه‌ای قاچاق موادمخدر و کشف یک تن و ۴۵۸ کیلوگرم تریاک در شهرستان میرجاوه خبر داد.

به گزارش رکنا، سردار محمد قنبری اظهار داشت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر میرجاوه با انجام یک سری کار گسترده اطلاعاتی به سرنخ‌هایی از قاچاق محموله سنگین مواد مخدر از مناطق مرزی به حوزه استحفاظی این شهرستان دست یافتند.

وی افزود: تیم‌های عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر میرجاوه با پشتیبانی اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان پس از یک هفته کار فشرده اطلاعاتی سرانجام شب گذشته محل انتقال و دپوی این محموله سنگین مواد افیونی را در یکی از روستاهای مرزی این شهرستان شناسایی کردند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: تکاوران پلیس پس از هماهنگی‌های قضائی در یک عملیات حساب شده محل را محاصره و در اقدامی ضربتی و غافلگیرانه، ضمن دستگیری سه عضو این باند در بازرسی از محل یک تن و ۴۵۸ کیلو و ۱۵۳ گرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف کردند.

وی با اشاره به توقیف یک دستگاه خودروی وانت از اعضای این باند حرفه‌ای قاچاق خاطرنشان کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟