کشف 223 کیلو تریاک در تهران

به گزارش رکنا، سرهنگ "عبدالوهاب حسنوند"  اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر اینکه یکی از قاچاقچیان حرفه ای مواد مخدر قصد دارد مقادیری تریاک از قاچاقچیان مرز شرقی کشور تهیه و به شهر تهران انتقال دهد بررسی موضوع در اختیار تیمی از ماموران پایگاه هفتم پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

وی با بیان اینکه در تحقیقات پلیسی مشخص شد که متهم محموله را در مخفیگاهش در شهرستان سیرجان استان کرمان پنهان کرده تا در فرصت مناسبی به شهر تهران انتقال دهد، عنوان کرد: با تکمیل رصد های اطلاعاتی توسط ماموران پایگاه هفتم این پلیس نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مقام قضائی قرار گرفت و با اخذ نیابت قضائی تیمی از ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران به استان کرمان اعزام شدند.

کشف محموله مواد مخدر در تهران

این مقام انتظامی ابراز داشت: با همکاری پلیس مبارزه با موادمخدر استان کرمان مخفیگاه متهم در شهرستان سیرجان شناسایی و مراقبت های ویژه پلیسی از آن مکان انجام پذیرفت.

حسنوند ادامه داد: مراقبت های ویژه پلیسی ادامه داشت تا اینکه ماموران روز گذشته پس از اطمینان از حضور متهم در مخفیگاهش در عملیات مشترک وی را دستگیر و در بازرسی از آن مکان 223 کیلو و 400 گرم تریاک کشف کردند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ خاطر نشان کرد: متهم پس از دستگیری به مقر پلیس انتقال یافت و در تحقیقات پلیسی به جرم ارتکابی اعتراف و برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟