کشف لوازم سرقت از آرایشگاه زنانه در اهواز

به گزارش رکنا، سرهنگ کارآگاه "قاسم دستخال" در تشریح این خبر گفت: هجدهم تیرماه پرونده ای که مفاد آن حکایت از سرقت دستگاه های تخصصی یک آموزشگاه آرایشگری زنانه به ارزش 350 میلیون ریال بود توسط شعبه 6 بازپرسی دادسرای ناحیه 6 تهران برای رسیدگی تخصصی و کشف موضوع به پایگاه سوم پلیس آگاهی ارجاع شد .

رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران افزود : با ارجاع پرونده کارآگاهان دایره مبارزه با سرقت منازل و اماکن در گام نخست تحقیقات با جمع آوری سرنخ های موجود متوجه می شوند یکی از دستگاه ها در شهر اهواز در اختیار خانمی می باشد که بنابر اظهاراتش دستگاه را از طریق فضای مجازی به قیمت 80 میلیون ریال خریداری کرده که با هماهنگی قضائی دستگاه از وی اخذ و به شاکی تحویل شد.

این مقام انتظامی گفت : کارآگاهان در ادامه پی جویی ها با اطلاعاتی که خریدار در اختیار آنها می گذارد فروشنده دستگاه به نام خسرو که دارای چندین فقره سابقه کیفری بود را شناسایی و دستگیر می کنند و در تفتیش مخفیگاه وی دستگاه مشابه ای به همراه لوازم مربوط کشف می شود .

رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی در پایان گفت : با اعتراف صریح متهم به بزه انتسابی پرونده به دادسرای مربوطه ارسال و متهم با قرار مجرمیت صادره از سوی بازپرس پرونده روانه زندان شدبرای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟