به گزارش رکنا،در پی وقوع چند سرقت گوشی از آرایشگاه‌های زنانه و ارجاع پرونده‌ها به پایگاه پنجم پلیس آگاهی بررسی موضوع در اختیار تیم تخصصی کارآگاهان پایگاه پنجم قرار گرفت. همچنین اکیپی از افسران مجرب به محل‌های سرقت مراجعه کرده و با بررسی پلیسی موفق شدند چهره زن سارق را شناسایی کرده و تصویر او را در اختیار واحدهای گشت قرار دهند.

هجدهم تیرماه زن سارق در یکی از آرایشگاه‌های زنانه واقع در تهرانسر به وسیله شهروندی شناسایی شد. متهم به نام مینا بیست‌وهفت ساله به کلانتری ١٥٠ تهرانسر منتقل شد و در بازجویی اولیه صرفا به یک فقره سرقت اعتراف کرد و در ادامه تحقیقات پلیسی پس از ارجاع به پایگاه پنجم به بیش از ٣٠ فقره سرقت گوشی از آرایشگاه‌های زنانه اقرار و اظهار داشت، گوشی‌های مسروقه را به فردی به نام کریم به قیمت ناچیزی فروخته است.متهم در تشریح شیوه و شگرد خود در سرقت نیز اقرار کرد که به ‌عنوان مشتری وارد آرایشگاه‌ها می‌شدم و با پرداخت هزینه کامل اعتماد آرایشگر را جلب می‌کردم و با عنوان اینکه همسرم جلوی در منتظرم است و عجله دارم مانع از هوشیاری مالباختگان می‌شدم و در فرصتی مناسب گوشی‌ها را سرقت می‌کردم.

سرهنگ کارآگاه خیراله دولتخواه، رئیس پایگاه پنجم پلیس آگاهی، با اشاره به اینکه در ادامه تحقیقات پلیسی مالخر اموال سرقتی نیز دستگیر شد، گفت: «تا کنون ٣٠ تن از مالباختگان از محله‌های جردن، یوسف‌آباد، ستارخان، امام‌خمینی، نواب، قصرالدشت، آیت‌الله کاشانی و اشرفی اصفهانی(ره) به پایگاه پنجم مراجعه و طی مواجهه حضوری متهم را شناسایی کرده‌اند. متهمان با دستور قضائی روانه زندان شده‌اند.»

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟