۱۲۲هزار لیتر سوخت قاچاق در سیستان و بلوچستان کشف شد

به گزارش رکنا، سردارمحمد قنبری روز چهارشنبه اظهارداشت: در هفته گذشته طرح مبارزه با قاچاق سوخت با هدف جلوگیری از هدر رفت سرمایه‌های ملی با جدیت در نقاط مختلف سیستان و بلوچستان به اجرا درآمد.

وی تصریح کرد: مأموران پلیس امنیت اقتصادی و دیگر رده‌های عملیاتی سیستان و بلوچستان با شناسایی و تخریب ۲ محل دپوی سوخت و در بازرسی از چهار دستگاه تریلی سوخت کش و ۱۳ دستگاه اتوبوس دارای باک اضافی، ۱۲۲ هزار و ۴۹۵ لیتر سوخت قاچاق و خارج از شبکه قانونی توزیع شامل ۷۷ هزار و ۴۵۰ لیتر گازوئیل، ۶ هزار و ۴۵ لیتر بنزین، هفت هزار لیتر نفت سفید و ۳۲ هزار لیتر سایر فرآورده‌های نفتی در شهرهای زاهدان، سراوان و سرباز کشف کردند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با اشاره به توقیف ۱۷ دستگاه تریلی و اتوبوس حامل سوخت قاچاق خاطرنشان کرد: در این رابطه ۲۶ فرد متخلف نیز دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.

وی با تاکید به برخورد قاطعانه نیروی انتظامی با قاچاق کالا و سرمایه‌های ملی، افزود: پدیده قاچاق علاوه‌بر ضربه زدن به اقتصاد کشور زمینه ساز جرایم دیگری در سطح جامعه می‌شود و مقابله با آن یکی از اولویت‌های کاری پلیس به شمار می‌رود.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟