دستگیری سارقان مسلح در زاهدان

به گزارش رکنا، "سرهنگ ابراهیم ملاشاهی" رئیس پلیس آگاهی استان سیستان و بلوچستان بیان داشت: در پی وقوع یک فقره سرقت از کارگاه عمده فروشی در یکی از خیابان‌های شهر زاهدان و اعلام خبر سرقت، بلافاصله ماموران اداره با مبارزه پلیس آگاهی استان برای بررسی موضوع وارد عمل شدند.

"سرهنگ ملاشاهی" افزود: با احضار فرد مالباخته و اخذ اظهارات شاکی، در تحقیقات انتظامی ماموران مشخص شد، سارقان با استفاده از یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ و با انجام تهدید نگهبان کارگاه با سلاح گرم دست به سرقت مقادیر زیادی وجه نقد از گاو صندوق و اموال کارگاه به ارزش بالای ۴ میلیارد ریال زده و سپس متواری شده اند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: در تحقیقات علمی و فنی کاراگاهان پلیس آگاهی برای کشف این سرقت و شناسایی سارق و یا سارقان احتمالی در نهایت مشخص شد، سرقت توسط ۴ نفر از اعضاء یک باند سازمان یافته انجام شده است.

دستگیری سارقان مسلح با 4 میلیارد ریال اموال مسروقه در زاهدان

رئیس پلیس آگاهی استان با اعلام ادامه تحقیقات تکمیلی پلیس و شناسایی و دستگیری ۲ نفر از سارقان در محل یک کارگاه صافکاری در یکی از نقاط شهر، خاطر نشان کرد: سارقان پس از رویارویی با دلائل و مدارک مستند علمی و پلیسی لب به اعتراف گشودند و به سرقت مرتکب شده اعتراف و گفتند با همدستی ۲ نفر دیگر اقدام به سرقت می‌کرده اند.

او با بیان اینکه که ماموران در عملیاتی دیگر ۲ همدست سارقان را طی یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه در مخفیگاهشان دستگیر کردند، افزود: ازسارقان دستگیرشده اموال مسروقه کشف و پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟