انهدام باند سارقان در چابهار

به گزارش رکنا، سرهنگ"حیدرعلی کیخای مقدم" فرمانده انتظامی شهرستان چابهار گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت منزل و اماکن خصوصی و دولتی در شهرستان چابهار با شیوه و شگرد‌هایی مشابه، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

او افزود: مأموران دایره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی با حضور در صحنه‌های سرقت و جمع آوری سرنخ‌های موجود به فردی سابقه دار مظنون و او را به صورت نامحسوس تحت نظر قرار دادند.

فرمانده انتظامی شهرستان چابهار تصریح کرد: تیم رسیدگی کننده به پرونده با کنترل نامحسوس متهم و جمع آوری ادله و مستندات کافی با هماهنگی قضائی او را در اقدامی ضربتی و غافلگیرانه در مخفیگاهش واقع در یکی از روستا‌های شهرستان دستگیر کردند.

سرهنگ کیخای مقدم بیان داشت: این متهم ۲۴ ساله پس از انتقال به پلیس آگاهی، در بازجوئی‌های اولیه منکر هرگونه سرقت شد، اما پس از مواجهه با ادله و مستندات کشف شده توسط پلیس چاره‌ای جز بیان حقیقت نداشت و در بازجوئی‌های تکمیلی به ۱۵ فقره سرقت منزل، اماکن خصوصی و اماکن دولتی با همدستی ۲ تن از دوستانش و فروش اموال به یک مالخر اعتراف کرد.

انهدام باند سارقان منزل با 15 فقره سرقت در چابهار

فرمانده انتظامی شهرستان چابهار عنوان کرد: در ادامه کارآگاهان پلیس آگاهی ۲ همدست دیگر متهم و مالخر اموال مسروقه آن‌ها را در چند عملیات ضربتی و غافلگیرانه دستگیر و در بازرسی از مخفیگاهشان مقادیر زیادی اموال مسروقه را شامل چند دستگاه تلویزیون، دریل، سنگ فرز، پیکور، دستگاه جوش، دستگاه کولر و ۳۰ تن میلگرد ساختمانی مسروقه به ارزش تقریبی ۴ میلیارد ریال کشف کردند.

او در خاتمه با اشاره به معرفی متهمان به مراجع قضایی از شهروندان محترم خواست هر گونه اخبار و اطلاعات خود را از فعالیت سارقان، مجرمان و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی، با تماس ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند..برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟