بیش‌از یک تن موادمخدر در خاش کشف شد

سردار احمد طاهری روز سه‌شنبه  اظهارداشت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر سیستان و بلوچستان با یک سری کار گسترده اطلاعاتی به سرنخ‌هایی از قاچاق محموله سنگین موادمخدر توسط اعضای یک باند حرفه‌ای قاچاق از مناطق مرزی به حوزه استحفاظی شهرستان خاش دست یافتند.

به گزارش رکنا، وی افزود: تیم‌های عملیات ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر استان با همکاری ماموران انتظامی خاش پس از یک سری کار گسترده اطلاعاتی حوالی ظهر روز گذشته اعضای این باند مسلحانه را که با یک دستگاه وانت تویوتا و یک دستگاه سواری پژو ۴۰۵ در حال جابه جایی محموله موادمخدر در مسیر میرجاوه –خاش بودند شناسایی و به آنها دستور ایست دادند.

جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: قاچاقچیان با مشاهده عوامل انتظامی به سمت خودروهای پلیس تیراندازی و با سرعت به سمت یکی از مسیرهای فرعی تغییر مسیر دادند که پس از طی مسافتی با تنگ شدن عرصه بر خود با رها کردن خودروها به سمت ارتفاعات منطقه متواری شدند.

وی بیان کرد: در این عملیات مقتدرانه تکاوران پلیس ضمن دستگیری یک قاچاقچی در بازرسی از خودروهای توقیفی از قاچاقچیان یک تن و ۱۵۳کیلو و ۲۵۰گرم انواع موادمخدر شامل ۹۱۶ کیلو تریاک، ۱۹۱ کیلو و ۲۰۰گرم حشیش، ۲۷ کیلو و ۲۰۰ گرم شیشه و ۱۸ کیلو و ۸۵۰ گرم هروئین به همراه یک قبضه سلاح کلاش و مقادیری مهمات جنگی کشف کردند.

سردار طاهری با اشاره به ادامه تحقیقات برای شناسایی و دستگیری دیگر اعضای متواری این باند خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی در گلوگاه‌ها و ورودی‌های قاچاق حضور فعال دارد و در راه مبارزه با موادمخدر تلاش می‌کند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟