دستگیری سارقان خودرو با هدایت اطلاعاتی پلیس گلستان

به گزارش رکنا، سرهنگ حسین پهلوان دلیر معاون عملیات فرماندهی انتظامی گلستان گفت: در پی شکایت فردی در کلانتری ۱۲ دلند مبنی بر سرقت خودروی وی، مراتب بصورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

او افزود: با بررسی‌های اولیه مشخص شد شاکی با یک دستگاه خودرو تویوتا هایلوکس در حال تردد در محور‌های شرقی استان بوده که یک دستگاه پژو ۴۰۵ با چهار سرنشین که لباس پلنگی بر تن داشتند به وی نزدیک و با نشان دادن تابلوی "ایست" خودرو را متوقف و با تهدید و اکراه آن را به سرقت بردند.

دستگیری سارقان خودرو در گلستان

پهلوان دلیر با بیان اینکه سارقان، مالباخته را در جنگل دلند رها کردند، گفت: اقدامات اطلاعاتی و میدانی ماموران در این راستا آغاز و با یکسری اقدامات تخصصی محل تردد خودروی سرقتی در خراسان رضوی شناسایی شد.

او افزود: با هدایت اطلاعاتی مرکز فرماندهی و کنترل فرماندهی انتظامی گلستان محل تردد خودرو در "بجستان"به پلیس آن شهرستان اطلاع داده شد و ماموران در اقدامی غافلگیرانه موفق شدند خودرو را توقیف و سارقان را دستگیر کنند.

معاون عملیات فرماندهی انتظامی گلستان افزود: سارقان در تحقیقات اولیه به جرم خود اقرار و پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.=

آیا این خبر مفید بود؟