دستگیری سارق و 2 همدستش در زابل / متهم جوان اعتراف کرد

حوادث رکنا، سرهنگ "احمد ثمره حسینی گفت: در پی وقوع فقره ۲ سرقت احشام از روستا‌های حاشیه شهر زابل، توسط سرنشینان یکدستگاه خودرو پژو 405 ، موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

او افزود: مأموران پلیس آگاهی با حضور در صحنه سرقت و بررسی اظهارات مالباخته به جمع آوری سرنخ‌های موجود پرداخته، که در نتیجه تحقیقات خود یکی از سارقان را شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه او را در مخفیگاهش، در کمربندی آیت الله سیستانی شهرستان زابل دستگیر کردند.

دستگیری سارقان حرفه ای در زابل

فرمانده انتظامی شهرستان زابل عنوان کرد: متهم ۳۲ ساله، غیر بومی در بازجویی‌های اولیه منکر هرگونه جرمی بود، سرانجام در مواجهه با ادله و مستندات پلیس به ۷ فقره سرقت احشام درحوزه استحفاظی شهرستان زابل، هامون وهیرمند با همدستی ۲ نفر از دوستانش اعتراف کرد.

سرهنگ ثمره حسینی تصریح کرد: در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه دیگر ۲ همدست فرد سارق دستگیر و هر ۳ متهم با تشکیل پرونده برای سیرمراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان زابل درپایان به صاحبان احشام و دامداران توصیه کرد: ضمن نصب درب و حفاظ‌های استاندارد و ایمن برای محل‌های نگهداری احشام، در صورت مشاهده افراد و خودرو‌های مشکوک اطراف دامداری‌ها سریعا با تماس ۱۱۰ موضوع را به پلیس اطلاع دهند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟