فیشینگ کار زنجانی به دام قانون افتاد

به گزارش رکنا ، سرهنگ آدینه‌لو رئیس پلیس فتای استان زنجان گفت : پس از شکایت یکی ازشهروندان زنجانی مبنی بربرداشت غیر مجاز اینترنتی از حساب خود موضوع در دستور کار کارشناسان پلیس فتای زنجان قرار گرفت.دستگیری فیشینگ کار حرفه ای با جعل صفحات اینترنت بانک در زنجان

وی گفت: شاکی در اظهارات خود اعلام کرد قصد ورود به اینترنت بانک را داشتم که با تراکنش ناموفق مواجه شدم و بلافاصله از حساب بانکی‌ام به مبلغ معلوم به صورت غیر مجاز برداشت شد.

رئیس پلیس فتای استان زنجان افزود: با اقدامات فنی و شگرد‌های خاص پلیسی متهم در یکی از استان‌های همجوار شناسایی و دستگیر شد.

سرهنگ آدینه‌لو گفت: این فیشینگ کارحرفه ای با جعل صفحات اینترنت بانک‌ و ایجاد صفحات مشابه درگاه پرداخت بانکی از حساب 20 نفر غیر مجاز برداشت کرده بود.

رتبه نخست پلیس فتای زنجان در دستگیری کلاهبرداران اینترنتی

به گفته فرمانده انتظامی استان زنجان پلیس فتای استان در کشف و دستگیری کلاهبرداران ومجرمان اینترنتی رتبه نخست کشور را کسب کرده است.

سردار جهانبخش افزود : بیش از 86 درصد جرائم فضای مجازی که در هرنقطه از جغرافیای کشور وحتی خارج از کشور توسط پلیس فتای زنجان منجر به کشف و دستگیری مجرمان شده است.

وی گفت: انهدام باندهای کلاهبرداری اینترنتی و دستگیری مجرمان در تهران ، خراسان شمالی ، کرج و حتی ترکیه از موفقیتهای پلیس فتای زنجان طی هفته های اخیر به شمار می رود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟