واژگونی پراید در مجن شاهرود یک کشته و ۲ مجروح به جا گذاشت

به گزارش رکنا، ناصر سلمانپور با بیان اینکه این حادثه ساعت ۱۷و ۴۲ دقیقه به مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی اطلاع داده شد، افزود: ماموران اورژانس بی‌درنگ به محل تصادف در ۲ کیلومتری مجن اعزام شدند.
وی اظهار داشت: اقدامات اولیه توسط کارشناسان انجام شد و مصدومان با اورژانس پایگاه تاش مجن به بیمارستان امام حسین(ع) انتقال یافتند.
معاون اورژانس شاهرود اظهار داشت: یک خانم ۶۰ ساله سر صحنه فوت کرد.
با بیان اینکه بیشترین تصادفات جاده ای بر اثر خواب آلودگی است ،تصریح کرد : برای اینکه سالم بمانیم و به زندگی و سلامت جسمی و روانی دیگران نیز آسیب نزنیم، باید استراحت و خواب کافی قبل از رانندگی داشته باشیم.
محورهای شاهرود و منطاق تفریحی آن هرساله به ویژه در تابستان و روزهای تعطیل نوروز شاهد رفت و آمد هموطنان است.
یکنواخت بودن راه ها، نبود امکانات کافی برای استراحت رانندگان و نیز ایمن نبودن برخی از نقاط این مسیر باعث حوادث رانندگی به ویژه انحراف از راه و واژگونی خودروها می شود.
مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شاهرود با ۵۰ کارشناس در ۱۵پایگاه جاده ای ، چهار پایگاه شهری، یک پایگاه اورژانس هوایی با یک فروند بالگرد و ۳۰ دستگاه آمبولانس به هموطنان خدمات رسانی می کند. همچنین یک دستگاه اتوبوس آمبولانس هم با ۱۳ تخت و تجهیزات مناسب برای پوشش حوادث احتمالی پر تلفات و خدمات دهی به بیماران سر پایی در این مرکز آماده است.
شهر مجن ۳۵ کیلومتری شمال‌غربی شاهرود قرار دارد ، جایی که هوای لطیف و کوهستانی، ساختمان‌های پلکانی‌ ، آبشارهای روان، چشمه‌های زیبا و هفت‌رنگ و مراتع سرسبز و باغ‌های زیبا به آن شکوه خاصی بخشیده است. این شهر از شمال به جنگل، از شرق قله شاهوار، و از غرب با دشت‌های شمال‌غربی دامغان ارتباط دارد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟