سوداگران مرگ در مهران غافلگیر شدند

به گزارش رکنا ، سرهنگ قدرت الله شهبازبیگی فرمانده انتظامی شهرستان مهران گفت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان مهران مطلع شدند که ۲ نفر از سوداگران مرگ با یک دستگاه خودرو پراید و موتورسیکلت قصد انتقال و جا به جایی مواد مخدر در داخل شهر را دارند.

او بیان کرد: پس از اطلاع از این موضوع اقدامات لازم در جهت توقیف خودرو و موتورسیکلت وهمچنین دستگیری متهمان و کشف مواد مخدر آغاز شد و با اشراف اطلاعاتی مأموران انتظامی و طراحی دقیق عملیاتی ، خودرو و موتورسیکلت مذکور در داخل شهرستان توقیف و راننده و راکب آنان نیز دستگیر شدند.

کشف مواد مخدر صنعتی و ترازوهای توزین در مهران

فرمانده انتظامی شهرستان مهران افزود: در بازرسی دقیق از خودرو مقدار ۱۴۵ بسته مواد مخدر صنعتی و ۲ دستگاه ترازو توزین که به طرز ماهرانه‌ای در داخل خودرو جاسازی شده بود کشف شد.

شهبازبیگی با بیان اینکه خودرو و موتورسیکلت مذکور توقیف و به پارکینگ انتقال داده شد ، افزود: در این پرونده ، متهمان دستگیر و پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شدند.

او اظهار کرد: به شهروندان توصیه می کنیم هر گونه اخبار و اطلاعات در خصوص حمل، نگهداری و خرید و فروش مواد مخدر را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟