دستگیری سارق جوان در زابل

به گزارش رکنا، سرهنگ "احمدثمره حسینی" گفت:درساعت ۶ بعد از ظهر روز گذشته، در پی تماس تلفنی یکی از شهروندان با مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ و گزارش خبری مبنی بر حضور فردی ناشناس در منزل او، بلافاصله ماموران کلانتری ۱۱ این شهرستان در محل حاضر شدند.

او افزود: فرد تماس گیرنده پس از حضور ماموران پلیس در محل بیان داشت که به همراه خانواده جهت انجام خرید به بیرون رفته بودم که هنگام برگشت وحین ورود به منزل متوجه سر و صدا از داخل منزل و حضور فردی ناشناس شده که بلافاصله با پلیس تماس گرفته و موضوع را اطلاع می‌دهد.

سرهنگ ثمره حسینی تصریح کرد: ماموران با هوشیاری کامل وارد منزل شده و با یک عملیات غافلگیرانه، سارق را که در حال جمع کردن اشیاء و وسایل قیمتی از داخل منزل بوده را دستگیر و جهت تحقیقات بیشتر به کلانتری انتقال دادند.

کشف 5 فقره سرقت در زابل

فرمانده انتظامی شهرستان زابل خاطرنشان کرد: متهم ۲۳ ساله پس از انتقال به کلانتری، در بازجویی‌های فنی پلیس به ۵ فقره سرقت لوازم منزل اعتراف کرد که دراین رابطه پرونده تشکیل و متهم برای اقدامات قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

سرهنگ ثمره حسینی در پایان ضمن تقدیر از عملکرد سریع ماموران، اقدام درست و به موقع صاحب خانه را بسیار تاثیرگذار دانسته و بیان کرد: رعایت نکات ایمنی قبل از خارج شدن ازمنزل، از عوامل مهم در پیشگیری از سرقت می‌باشد که ابتدایی‌ترین آن‌ها اطمینان حاصل نمودن از سالم بودن قفل‌های درب منازل می‌باشد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟