پلمب 2 واحد صنفی متخلف در پایتخت

 رئیس پایگاه چهارم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از پلمب 2 واحد صنفی متخلف به علت عدم رعایت دستوالعمل های ابلاغی ستاد مبارزه با کرونا خبر داد.

به گزارش رکنا ،  سرهنگ "مهدی تاجیک" گفت:در راستای اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی و ابلاغیه ستاد ملی مبارزه با کرونا، روز گذشته طرح نظارت بر واحد های صنفی با تاکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی در دستور کار قرار گرفت و از 127 واحد صنفی در شرق تهران بازدید شد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه در این طرح 17 متصدی واحدهای صنفی تذکر دریافت کردند، ادامه داد :در این راستا 2 واحد صنفی نیز برابر دستور قضائی پلمب شد.

رئیس پایگاه چهارم پلیس امنیت عمومی پایتخت عنوان کرد: مهمترین تخلف مشاهده شده در بین این واحد های صنفی عدم رعایت پروتکل های مربوط به فاصله گذاری اجتماعی بوده که می تواند سلامت جامعه و شهروندان را به خطر بیندازد.

وی با بیان اینکه متصدیان واحد های صنفی پلمب شده برای سیر مراحل قضایی به دادسرا معرفی شدند، خاطر نشان کرد :پلیس همچنان با جدیت پای کار بوده و با واحد های صنفی متخلفی که بخواهند سلامت جامعه و مردم را به خطر بیندازند برخورد می کند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟