تصادف مرگبار در سبزوار یک کشته برجای گذاشت

به گزارش رکنا، ناصر سلمانپورمعاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی شاهرود گفت: در حادثه واژگونی خودروی سواری پژو ۲۰۶ در محدوده کاروانسرای صدرآباد میامی روی داد، یک جوان ۲۵ ساله سر صحنه جان داد.

او ادامه داد: پنج مصدوم این حادثه هم پس از اقدامات اولیه توسط کارشناسان اورژانس عباس آباد و میاندشت با اورژانس هوایی شاهرود به بیمارستان امام حسین (ع) منتقل شدند.

سلمانپور تصریح کرد: یک نوزاد ۱۸ ماهه و ۲ مصدوم حادثه وضعیت مناسبی ندارند.

حادثه در محور میامی به سبزوار

معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی شاهرود با بیان اینکه استراحت در سفر‌های طولانی برای رانندگان ضرورت دارد اظهار داشت: در مسافرت‌ها باید دقت لازم در رانندگی صورت پذیرد تا حوادث و آمار مصدومان و کشته‌ها کاهش یابد و شاهد حوادث دلخراش نباشیم.

یکنواخت بودن راه ها، نبود امکانات کافی برای استراحت رانندگان و نیز ایمن نبودن برخی از محور‌های مواصلاتی شهرستان‌های شاهرود ومیامی باعث حوادث رانندگی به ویژه انحراف از راه و واژگونی خودرو‌ها می‌شود.

مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی شاهرود با ۵۰ کارشناس در ۱۵پایگاه جاده‌ای، چهار پایگاه شهری، یک پایگاه اورژانس هوایی با یک فروند بالگرد و ۳۰ دستگاه آمبولانس به هموطنان خدمات رسانی می‌کند. همچنین یک دستگاه اتوبوس آمبولانس هم با ۱۳ تخت و تجهیزات مناسب برای پوشش حوادث احتمالی پر تلفات و خدمات دهی به بیماران سر پایی در این مرکز آماده است.

سالانه دست کم ۱۵ میلیون مسافر و گردشگر از محور‌های ارتباطی استان سمنان تردد می‌کنند.

شهرستان میامی با جمعیتی حدود ۴۰ هزار تن در شرق استان سمنان قرار دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟